header.png

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Jongens 8E1 Marcel Geurts V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes 6E1 Joost van Gent
Pascal Sasabone
Carlijn Hesse
Fenne Bontenbal
V1 - B
18:30 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - A
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Frank Raemakers
Marleen Heuvelmans
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Rob Thijssen V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Marcel Geurts V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Jules Simons V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Julia Doensen V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Maurice Veltmeijer V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Bart Driessen V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Meisjes F1 mix Loes Sasabone V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Lars Raemakers
Yinte Kuijpers
V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 mix Stijn Nabben
Tibbe Naarding
V1 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes F2 Alexander van der Lee
Jolanda Smulders
Jill Thönnissen
Lisan op het Veld
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Laura Lemmen V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Lars Raemakers
Nout Peeters
V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes 8E1 Stijn Nabben
Tibbe Naarding
V1 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes C2 Jill Thönnissen
Lisan op het Veld
V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Paul van de Geyn V1
20:00 - 21:30 Jongens A1 René Peeters V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Marleen Heuvelmans
Ineke Bouten
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Anouk Peeters
Evi van Apeldoorn
Marjoleine Schouten
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes 6E1 Joost van Gent
Pascal Sasabone
V2 - CD
18:30 - 20:15 Meisjes C1 Frank Raemakers
Marleen Heuvelmans
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Fleur Linssen
Mel Grubben
V2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Bram Peeters
Jan Willem Ruts
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Bart Driessen V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Henny Hendrickx V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 John Bruinen
Ron van Weerdt
V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Andjella Heukels V2 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D2 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Marcel Geurts V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Maurice Veltmeijer
Ron van Weerdt
V2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes C3 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Marcel Geurts V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Sylvia Woudberg V2 - AB
20:45 - 22:00 Trimhockey Sylvia Woudberg V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Blerick-Tegelen JD2 Siebe Steegh
Stijn Nabben
V1 - CD
17:00 - 18:30 Blerick-Tegelen JD3 Bram Louwerens
Yinte Kuijpers
V2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D4 Nienke Hegger V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes 8E1 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V2 - C
17:45 - 19:00 Meisjes 8E2 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V2 - D
18:30 - 20:00 Jongens A1 Ron van Weerdt V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Fleur Linssen
Mel Grubben
V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 3 John Bruinen V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jeroen Jongen V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Paul van de Geyn V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 John Bruinen
Ron van Weerdt
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Marco Titulaer
Ruud Janssen
V2 - AB

Agenda

27oktober Halloween (voor jeugd vanaf D) 18:00 - 23:00
24november Sinterklaas / kien-middag 14:00 - 18:00
28juni HCB Kamp 2019 12:00 - 00:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB D1
D1
4:0
HCB D2
Don Quishoot D6
2:4
HCB D3
Don Quishoot D8
5:2
HCB DVA
Deurne (M.H.C.) DA
7:2
HCB H1
Scoop H1
6:2
HCB H2
Tegelen H2
6:1