header.png

Bijzondere leden

Beschermvrouwe
2014  Francine van Enckevort 
Ereleden
1959  Martin Bol 
1966  Hein Mevissen 
1970  Jan Brands 
1970  Broer Brands 
1982  Joost de Jong 
1986  Ben Engels 
1996  Cas van Zwamen 
1996  Leo Fransman 
1996  Philip Kooyman 
1998  Rien Meijer 
2000  Martha Krugers 
2006  Frank Raemakers 
2007  Jan van Kempen 
2009  Jack Arts 
2010  Rob Routs 
2011  Jan Berden 
Leden van Verdienste
1978  Joost de Jong 
1978  Rob Routs 
1979  Louis Seuren 
1979  Jan Gommans 
1980  Huub Engel 
1981  Berni van Leuven 
1986  Philip Kooyman 
1986  Rien Meijer 
1987  Jan Berden 
1987  Joop Arts 
1987  Leo Evers 
1988  Jan van Kempen 
1989  Leo Fransman 
1989  Cas van Zwamen 
1989  Cor Kuys 
1990  Joep Janssen 
1990  Piet Wennekers 
1991  Martha Krugers 
1994  Jack Arts 
1995  Liesbeth Nelemans 
1996  Lei Smits 
1996  Paul Peeters 
2002  Frans Bergmans 
2007  Tom Loijen 
2007  Marc de Jong 
2008  Ruud Peeters 
2008  Wiel Wijnen 
2011  Leon Rutten 
2015  Francis Heukels 
2016  René Sanders 
2017  Marian Merkx 
Huub Mans Wisselbeker
1967  Joep Gielen 
1970  Jan Brands 
1970  Broer Brands 
1971  Ger Hermans 
1972  Jan van den Ham 
1973  Ger de Jong 
1974  Resi Moens 
1975  Rien Meijer 
1976  Chrit Vullings 
1977  Liesbeth Nelemans 
1978  Leo Fransman 
1979  Louis Seuren 
1980  Jos Gielens 
1982  Huub Engel 
1983  Martha Krugers 
1984  Ben Engels 
1985  Mat van den Winkel 
1986  Peter Heukels 
1987  Wiel Wijnen 
1988  Frank Raemakers 
1991  Bert Holthuijsen 
1992  Ruud Peeters 
1993  Anja Smeets 
1994  Sander Verhofstadt 
1995  Jeroen Jongen 
1997  Mandy Kuys 
1998  Wolfgang Stark 
1999  Leon Rutten 
2001  Sylvia Woudberg 
2002  Marleen Heuvelmans 
2003  Ine Mengers 
2004  Albert Driessen 
2005  Clim Derkx 
2006  Mart Engels 
2009  Francis Heukels 
2010  Marieke Welles 
2013  Max Kuipers 
     

Agenda

24juni Opruimen ZATT-2018 10:00 - 13:00
29juni Algemene Ledenvergadering (ALV) 19:30 - 21:00
27oktober Halloween (voor jeugd vanaf D) 18:00 - 23:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB D1
Assen D1
:
HCB D1
D1
1:0
HCB D1
D1
:
HCB D1
HC Voorne D1
1:1
HCB D1
D1
2:0
HCB D1
Nuenen D1
1:1