Teams.jpg

Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Francis Heukels
Manager Jolanda van den Winkel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gemert DA Blerick DA 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP DA 10 26 8 2 0
2 Geel-Zwart DA 10 23 7 2 1
3 Oranje-Rood DA 10 22 6 4 0
4 Uden DA 10 19 6 1 3
5 Helmond DA 10 18 5 3 2
6 Gemert DA 9 13 4 1 4
7 HOD DA 10 10 3 1 6
8 Blerick DA 9 7 2 1 6
9 Tegelen DA 10 6 2 0 8
10 Son DA 10 5 1 2 7
11 Mierlo DA 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Gemert DA 11:00 uit
15 mrt HC Mierlo DA 10:15 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
22 mrt H.O.D. DA n.n.b uit
29 mrt HC Oranje Rood DA 00:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
5 apr HTCSON Hockey DA 12:45 uit
19 apr V.M.H.C. Geel-Zwart DA 11:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
3 mei Tegelen DA n.n.b uit
10 mei HC Helmond DA 12:45 uit
17 mei Hockey Club Uden DA 11:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
7 jun HC Gemert DA 11:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
14 jun MHC MEP DA 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
MEP DA Mierlo DA 6-2
Blerick DA Tegelen DA 2-0
Uden DA Son DA 5-2
Helmond DA Geel-Zwart DA 2-4
Gemert DA HOD DA 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geel-Zwart DA Uden DA 2-1
Mierlo DA Blerick DA 3-0
HOD DA MEP DA 2-3
Oranje-Rood DA Gemert DA 4-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gemert DA Son DA 6-1
MEP DA Oranje-Rood DA 3-3
Blerick DA HOD DA 0-2
Uden DA Helmond DA 1-0
Mierlo DA Tegelen DA 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HOD DA Mierlo DA 2-0
Oranje-Rood DA Blerick DA 4-1
Geel-Zwart DA Gemert DA 1-1
Tegelen DA Uden DA 2-4
Son DA MEP DA 1-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Mierlo DA Oranje-Rood DA 0-7
Blerick DA Son DA 2-2
MEP DA Geel-Zwart DA 4-2
Gemert DA Helmond DA 0-1
HOD DA Tegelen DA 2-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Helmond DA MEP DA 3-3
Uden DA Gemert DA 3-1
Oranje-Rood DA HOD DA 4-1
Geel-Zwart DA Blerick DA 10-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Tegelen DA Helmond DA 1-7
Son DA Mierlo DA 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Mierlo DA Geel-Zwart DA 2-3
HOD DA Son DA 4-1
MEP DA Uden DA 6-1
Blerick DA Helmond DA 2-3
Oranje-Rood DA Tegelen DA 6-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Uden DA Blerick DA 1-2
Son DA Oranje-Rood DA 1-7
Tegelen DA Gemert DA 0-2
Geel-Zwart DA HOD DA 4-0
Helmond DA Mierlo DA 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Mierlo DA Uden DA 2-3
HOD DA Helmond DA 1-1
Oranje-Rood DA Geel-Zwart DA 3-3
Son DA Tegelen DA 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart DA Son DA 7-2
Helmond DA Oranje-Rood DA 2-2
Uden DA HOD DA 5-3
MEP DA Tegelen DA 8-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Tegelen DA Geel-Zwart DA 2-9
Blerick DA MEP DA 0-5
Mierlo DA Gemert DA 1-2
Oranje-Rood DA Uden DA 2-2
Son DA Helmond DA 0-6
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
MEP DA Gemert DA 6-2

Agenda

15maart Receptie zaalkampioenen 16:30 - 23:00
20maart Algemene Ledenvergadering Fusiebesluit 20:00 - 22:00
20juni ZATT-13 Trimhockey toernooi 09:00 - 01:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB H1
!Oefenwedstrijd Geldrop H1, !Oefenwedstrijd
:
HCB Z-D2
Maastrichtse Hockey Club MHC D4, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:1
HCB Z-D2
HC Nuth D2, HC Nuth
6:1
HCB Z-MA1
De Hopbel MA1, De Hopbel
3:5
HCB Z-MA1
Oranje-Rood Oranje-Rood MA4, Oranje-Rood
5:3
HCB Z-MB1
Maastrichtse Hockey Club MHC MB1, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:3