Teams.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Ron van Weerdt
Aanvoerder Jorieke Borgman
Manager Nienke Hegger

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop D4 Uden D3 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Civicum D2 11 33 11 0 0
2 Uden D3 11 28 9 1 1
3 Blerick D2 11 26 8 2 1
4 Eindhoven D6 11 24 8 0 3
5 Son D2 11 15 5 0 6
6 Peel en Maas D1 11 15 5 0 6
7 Tegelen D3 11 15 5 0 6
8 Boxmeer D3 11 13 4 1 6
9 Eersel D2 11 8 2 2 7
10 Oranje-Rood D9 11 7 2 1 8
11 Oss D6 11 7 2 1 8
12 Geldrop D4 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt Hockeyclub Peel & Maas D1 11:15 uit
22 mrt HC Oranje Rood D9 11:45 uit
29 mrt HC Eindhoven D6 11:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
5 apr Eersel D2 12:45 uit
19 apr MHC Boxmeer D3 13:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
3 mei Tegelen D3 13:00 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
10 mei C.M.H.C. CIVICUM D2 10:45 uit
17 mei Hockey Geldrop D4 13:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
24 mei Hockey Club Uden D3 n.n.b uit
7 jun Oss D6 13:00 thuis - Veld 2 (Semiveld) - Maassenhof
14 jun HTCSON Hockey D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Oss D6 Eersel D2 2-4
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D9 2-0
Uden D3 Boxmeer D3 5-1
Son D2 (O) Eindhoven D6 0-7
Tegelen D3 Blerick D2 (O) 0-4
Geldrop D4 Civicum D2 (O) 0-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D9 Geldrop D4 2-1
Boxmeer D3 Oss D6 2-1
Eersel D2 Son D2 (O) 0-5
Civicum D2 (O) Uden D3 4-3
Blerick D2 (O) Peel en Maas D1 8-1
Eindhoven D6 Tegelen D3 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Blerick D2 (O) Oranje-Rood D9 3-2
Tegelen D3 Eersel D2 3-0
Uden D3 Geldrop D4 4-0
Son D2 (O) Boxmeer D3 2-1
Oss D6 Civicum D2 (O) 1-13
Peel en Maas D1 Eindhoven D6 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D9 Uden D3 0-6
Eersel D2 Peel en Maas D1 2-3
Civicum D2 (O) Son D2 (O) 5-0
Eindhoven D6 Blerick D2 (O) 1-4
Geldrop D4 Oss D6 3-4
Boxmeer D3 Tegelen D3 2-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Son D2 (O) Geldrop D4 2-0
Peel en Maas D1 Boxmeer D3 5-2
Oss D6 Uden D3 0-10
Eindhoven D6 Oranje-Rood D9 2-0
Blerick D2 (O) Eersel D2 1-1
Tegelen D3 Civicum D2 (O) 0-9
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D9 Oss D6 1-1
Eersel D2 Eindhoven D6 1-9
Boxmeer D3 Blerick D2 (O) 0-3
Uden D3 Son D2 (O) 3-2
Civicum D2 (O) Peel en Maas D1 5-0
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Geldrop D4 Tegelen D3 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Son D2 (O) Oss D6 6-1
Blerick D2 (O) Civicum D2 (O) 3-5
Eersel D2 Oranje-Rood D9 1-0
Tegelen D3 Uden D3 0-5
Eindhoven D6 Boxmeer D3 4-2
Peel en Maas D1 Geldrop D4 6-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oss D6 Tegelen D3 5-3
Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 3-1
Boxmeer D3 Eersel D2 4-2
Civicum D2 (O) Eindhoven D6 4-2
Geldrop D4 Blerick D2 (O) 1-7
Uden D3 Peel en Maas D1 7-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Blerick D2 (O) Uden D3 1-1
Eindhoven D6 Geldrop D4 10-1
Peel en Maas D1 Oss D6 6-0
Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 5-2
Tegelen D3 Son D2 (O) 2-1
Eersel D2 Civicum D2 (O) 1-11
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Geldrop D4 Eersel D2 1-1
Oss D6 Blerick D2 (O) 0-6
Uden D3 Eindhoven D6 5-3
Tegelen D3 Oranje-Rood D9 2-0
Son D2 (O) Peel en Maas D1 5-0
Civicum D2 (O) Boxmeer D3 10-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Blerick D2 (O) Son D2 (O) 2-0
Eindhoven D6 Oss D6 6-1
Boxmeer D3 Geldrop D4 1-1
Peel en Maas D1 Tegelen D3 2-4
Eersel D2 Uden D3 1-12
Oranje-Rood D9 Civicum D2 (O) 0-1

Agenda

15maart Receptie zaalkampioenen 16:30 - 23:00
20maart Algemene Ledenvergadering Fusiebesluit 20:00 - 22:00
20juni ZATT-13 Trimhockey toernooi 09:00 - 01:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB H1
!Oefenwedstrijd Geldrop H1, !Oefenwedstrijd
:
HCB Z-D2
Maastrichtse Hockey Club MHC D4, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:1
HCB Z-D2
HC Nuth D2, HC Nuth
6:1
HCB Z-MA1
De Hopbel MA1, De Hopbel
3:5
HCB Z-MA1
Oranje-Rood Oranje-Rood MA4, Oranje-Rood
5:3
HCB Z-MB1
Maastrichtse Hockey Club MHC MB1, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:3