Teams.jpg

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Ron van Weerdt
Trainer John Bruinen
Aanvoerder Lotte de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Drunen D1 Scoop D1 12:45
Maastricht D1 Horst D1 12:45
Nova D1 Blerick D1 12:45
Nuenen D1 Oedenrode D1 12:45
Oirschot D1 HOCO D1
Son D1 Goirle D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht D1 11 27 8 3 0
2 Oedenrode D1 11 26 8 2 1
3 Son D1 11 22 6 4 1
4 HOCO D1 11 22 6 4 1
5 Nova D1 11 19 5 4 2
6 Nuenen D1 11 15 4 3 4
7 Horst D1 11 14 4 2 5
8 Goirle D1 11 11 3 2 6
9 Oirschot D1 11 10 2 4 5
10 Drunen D1 11 8 1 5 5
11 Blerick D1 11 4 1 1 9
12 Scoop D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Nova D1 12:45 uit
15 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D1 12:45 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
22 mrt MHCD D1 12:45 uit
29 mrt HC Oirschot D1 12:45 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
5 apr HTCSON Hockey D1 12:45 uit
19 apr Nuenen D1 12:45 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
10 mei Sint Oedenrode D1 n.n.b uit
17 mei M.H.C. Goirle D1 12:45 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
24 mei HOCO D1 n.n.b uit
7 jun HC Scoop D1 12:45 thuis - Veld 1 (Waterveld) - Maassenhof
14 jun HC Horst D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Scoop D1 Drunen D1 2-2
HOCO D1 Oirschot D1 3-0
Oedenrode D1 Nuenen D1 3-2
Goirle D1 Son D1 1-5
Horst D1 Maastricht D1 2-3
Blerick D1 Nova D1 1-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Maastricht D1 Blerick D1 3-0
Nova D1 Oedenrode D1 0-2
Drunen D1 Horst D1 0-4
Nuenen D1 Goirle D1 2-1
Son D1 HOCO D1 1-1
Oirschot D1 Scoop D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Goirle D1 Oedenrode D1 1-2
Horst D1 Oirschot D1 1-1
Maastricht D1 Nova D1 5-0
Scoop D1 Son D1 0-3
HOCO D1 Nuenen D1 4-3
Blerick D1 Drunen D1 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oedenrode D1 HOCO D1 3-0
Nova D1 Goirle D1 2-0
Drunen D1 Maastricht D1 1-1
Oirschot D1 Blerick D1 4-1
Son D1 Horst D1 5-0
Nuenen D1 Scoop D1 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HOCO D1 Goirle D1 2-2
Maastricht D1 Oirschot D1 2-1
Drunen D1 Nova D1 1-1
Horst D1 Nuenen D1 6-3
Blerick D1 Son D1 0-3
Scoop D1 Oedenrode D1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oedenrode D1 Horst D1 6-0
Oirschot D1 Drunen D1 1-1
Son D1 Maastricht D1 2-3
Nova D1 HOCO D1 2-2
Nuenen D1 Blerick D1 4-1
Goirle D1 Scoop D1 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Horst D1 Goirle D1 4-1
Scoop D1 HOCO D1 0-2
Oirschot D1 Nova D1 2-5
Drunen D1 Son D1 1-2
Maastricht D1 Nuenen D1 3-0
Blerick D1 Oedenrode D1 0-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Nova D1 Scoop D1 3-1
Son D1 Oirschot D1 3-1
Nuenen D1 Drunen D1 2-1
HOCO D1 Horst D1 5-1
Goirle D1 Blerick D1 1-0
Oedenrode D1 Maastricht D1 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Horst D1 Scoop D1 2-2
Oirschot D1 Nuenen D1 1-1
Drunen D1 Oedenrode D1 3-2
Maastricht D1 Goirle D1 5-1
Blerick D1 HOCO D1 1-3
Son D1 Nova D1 2-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Horst D1 Nova D1 0-1
Nuenen D1 Son D1 2-2
Scoop D1 Blerick D1 1-2
HOCO D1 Maastricht D1 1-1
Oedenrode D1 Oirschot D1 2-0
Goirle D1 Drunen D1 4-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Blerick D1 Horst D1 1-3
Son D1 Oedenrode D1 3-3
Nova D1 Nuenen D1 3-3
Maastricht D1 Scoop D1 2-0
Oirschot D1 Goirle D1 3-3
Drunen D1 HOCO D1 1-2

Agenda

15maart Receptie zaalkampioenen 16:30 - 23:00
20maart Algemene Ledenvergadering Fusiebesluit 20:00 - 22:00
20juni ZATT-13 Trimhockey toernooi 09:00 - 01:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB H1
!Oefenwedstrijd Geldrop H1, !Oefenwedstrijd
:
HCB Z-D2
Maastrichtse Hockey Club MHC D4, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:1
HCB Z-D2
HC Nuth D2, HC Nuth
6:1
HCB Z-MA1
De Hopbel MA1, De Hopbel
3:5
HCB Z-MA1
Oranje-Rood Oranje-Rood MA4, Oranje-Rood
5:3
HCB Z-MB1
Maastrichtse Hockey Club MHC MB1, Maastrichtse Hockey Club MHC
2:3