header.png

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens 8E1 V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Lissy van Apeldoorn
Marjolein Uphoff
Meike Dolfsma
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes 8E2 Daphne Raemakers
Emelie Monnens
Ron van Weerdt
V2 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Peter Heukels V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Andjella Heukels V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Rob Thijssen V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Frank Raemakers V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Andjella Heukels V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Nienke Hegger V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Monique van Rensen
Ron van Weerdt
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes F1 mix Jolanda Smulders
Lianne Smulders
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Jill Thönnissen
Yinte Kuijpers
V2 - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 Ron van Weerdt V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Fleur Linssen
Indy Hesseling
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Stijn Nabben V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Wilma Sitaniapessij V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 John Bruinen
Ron van Weerdt
V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Marco Titulaer
Ruud Janssen
V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Stijn Nabben V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes 6E1 mix Marleen Heuvelmans V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 Lissy van Apeldoorn
Meike Dolfsma
Ron van Weerdt
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Lars Raemakers
Tibbe Naarding
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Marleen Heuvelmans V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Erik Peeters V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Stijn Nabben V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Jan Willem Ruts V2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Henk Dongelmans V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes 6E1 mix Jill Thönnissen
Charlotte Veltmeijer
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Daphne Raemakers
Emelie Monnens
Ron van Weerdt
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes F1 mix Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Frank Raemakers
Ron van Weerdt
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Maud Holzapfel
Romy op de Laak
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Nienke Hegger V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C3 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Ron van Weerdt V1 - AB
20:00 - 22:00 Trimhockey Sylvia Woudberg V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Stijn Nabben V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Ron van Weerdt V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Lars Raemakers
Tibbe Naarding
V1 - CD
18:30 - 20:00 Dames 3 Nout Peeters V2 - CD
19:30 - 22:00 Dames 1 John Bruinen
Ron van Weerdt
V1 - AB
19:30 - 22:00 Heren 1 Henk Dongelmans V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Erik Peeters
Jeroen Jongen
V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 2 Marco Titulaer
Ruud Janssen
V2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Froukje Peeters V1 - CD
09:00 - 10:00 Hockeyschool V1 - AB

Agenda

30november Sinterklaas & Kienmiddag 13:00 - 16:45
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB D1
Nuenen D1, Nuenen
1:4
HCB D2
D3,
3:0
HCB D3
Horst D4, Horst
4:2
HCB DVA
Geel Zwart DA, Geel Zwart
1:10
HCB H1
Nuenen H1, Nuenen
1:3
HCB H2
Heeze H3, Heeze
3:6