Praktisch.jpg
Nieuws

Selecties Meisjes A/Meisjes B/Meisjes C op woensdag 22 mei a.s.

16 mei 2013

 
Selecties van Meisjes A, B en C voor het seizoen 2013/2014 is WOENSDAG 22 mei van 18:30 tot 19:30. Aanwezig vanaf 18:15 uur.
 
 
Aankomende woensdag (22 mei) worden de 1e selectierondes voor bovengenoemde categorieën gehouden.
Op deze avond zullen er een korte training, tezamen met wedstrijden plaatsvinden waarop de spelers worden beoordeeld.
Na deze avond is er de mogelijkheid om in de komende weken nog extra selectieavonden en/of selectietrainingen te houden. Voor deze extra avonden zullen aparte uitnodigingen worden verzonden.
Aan de hand van de beoordelingen en de evaluatie uit het gehele seizoen zal vervolgens de uiteindelijk selectie plaatsvinden.
 
Meisjes A
De volgende spelers worden verwacht op woensdag 22 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
 
Raya Altorf  Rian Bouten  Viktoria Karsten
Imola van den Beuken  Loeky Gitsels  Lina Nijssen
Frederike Harthoorn  Sanne de Leeuw  Anne Beekers
Eline Huijs  Joan Wolbers  Manon Hendrikx
Geena Schreurs  Lieke Engels  Julie van Bergen
Iris Vostermans  France Geelen  Maud Visser
Jackie Boots  Rianne Persoon 
Jorieke Borgman  Aimee Wolters 
 
Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot woensdag!
 
Meisjes B
De volgende spelers worden verwacht op woensdag 22 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
 
Isa Christis  Levi Kedong  Lisa Huijs
Nicky Hendrickx  Roos Lammers  Joyce Janse
Lotte de Jong  Willemien Schlooz  Chun Dong Janssen
Julienne Joosten  Benthe Steeghs  Femke Schreurs
Jasmijn op de Laak  Julie Verkaar  Kyra Timmerman
Jill Wijenberg  Steffie Cornelissen  Daphne Vercoulen
Mariska Bosman  Dominique Derkx  Julie Berghuis
Silke Huijs  Bo Ewalds  Anne Gerritsen
Lynn van Kasteren  Anouk Gronefeld  Danique Stappers
Julie Verhaegh  Nina Peulen 
 
Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot woensdag!
 

Meisjes C
De volgende spelers worden verwacht op woensdag 22 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
 
Jasmijn Borgman  Milou Theuws  Mel Grubben
Carlijn Elsenbach  Naomi Vos  Demi van Hagen
Joyce Haenen  Naomi de Witte  Yara Hinssen
Kemi Janssen  Sarah Zoon  Isa Kusters
Mex Kedong  Yara Bellen  Fleur Linssen
Robin Kessels  Manon van Blommenstein  Lizzy van Oudenhoven
Milou Nijveld  Emmy Bruinen  Celine Pieper
Noa Peulen  Jessica Claessens  Eve Stakenborg
Carmen Sampers  Britt Fassotte 
Elise Simons  Nina Gielens 
 
Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot woensdag!

 

Met vriendelijke groet,
Rik van Baal
Voorzitter TC Junioren

Agenda

Teamselector

Uitslagen