Praktisch.jpg
Nieuws

Selecties Meisjes D/Jongens C/Jongens D op dinsdag 21 mei a.s.

16 mei 2013

 


Selecties van Meisjes D, Jongens C en Jongens D voor het seizoen 2013/2014 is DINSDAG 21 mei van 18:30 tot 19:30. Aanwezig vanaf 18:15 uur.


Aankomende dinsdag (21 mei 2013) worden de 1e selectierondes voor bovengenoemde categorieën gehouden.
Op deze avonden zullen er een korte training, tezamen met wedstrijden plaatsvinden waarop de spelers worden beoordeeld.
Na deze avonden is er de mogelijkheid om in de komende weken nog extra selectieavonden en/of selectietrainingen te houden. Voor deze extra avonden zullen aparte uitnodigingen worden verzonden.
Aan de hand van de beoordelingen en de evaluatie uit het gehele seizoen zal vervolgens de uiteindelijk selectie plaatsvinden.
 
Meisjes D

De volgende speelsters worden verwacht op dinsdag 21 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
 
Marit Duijvelaar  Bente Bontebal  Rilana Deenen
Bregje Geers  Romy Coopmans  Annefleur Doensen
Romy Gerhards  Lieke Crienen  Mayke Giesen
Indy Hesseling  Sanne Crienen  Manon Janssen
Sanne Jacobs  Esmee Gerhards  Erinn Masselink
Mare Jacobs  Maud Holzapfel  Daimy Peeters
Milla Keunen  Lieke de Jong  Cheyenne Peeters
Romy op de Laak  Gwen van Kasteren  Luna Robbers
Sanne Nolet  Karlijn op de Laak  Sofie Schopman
Iris Simons  Lok Yi Lam  Amber Stam
Louke Vaessen  Joyce Muijzers  Sanne Stam
Maud Verhaegh  Roxy Peulen  Evi op het Veld
Fabienne van Wijlick  Lisan op het Veld  Sarina Wagemans
 
Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot dinsdag!

Jongens C
De volgende spelers worden verwacht op dinsdag 21 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
Juul Crienen   Luc de Leeuw   Jordy van Ravenswaaij
Bas Dautzenberg   Bram Louwerens   Siebe Steegh
Joep Fransen   Sem Menick   Liam Vaessen
Davey den Hartog  Tibbe Naarding   Bram Willems
Harm Jacobs   Stijn Nabben   Kyan Woltering
Gino Jentjens   Koos Neijzen   Sam Zoon
Danny Kerstjens   Sam Nijssen 
Bo Kusters   Bram Peeters 
 
Ilya van de Laar  Nout Peeters 
Thijs Lammers   Teun Paulussen 


Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot dinsdag!

 
Jongens D
De volgende spelers worden verwacht op dinsdag 21 mei om 18:15 en hebben selectie tussen 18:30 en 19:30.
 
Niek Backus   Maarten Hofman   Yuup Schreurs
Mart Bellen   Dylan Holleman   Jurre Schreurs
Cedric Berden   Conner Jeurissen  Jamahl Smit
Sam Christis   Niels Jongen   Mees Vaessen
Tijmen Coenders   Teun Knops   Joep Willems
Ruben Dijs   Thimo Martens   David Zoon
Marnix Elsenbach  Bjorge Masselink 
Lucas Hesse   Freek Mostart 
Sem Hinssen   Lars Raemakers 


Kun je echt niet, meldt je dan voor maandag 20 mei af via [email protected]
Tot dinsdag!


Met vriendelijke groet,
Rik van Baal
Voorzitter TC Junioren

 

 

Agenda

Teamselector

Uitslagen